e-TİCARET İŞLEMLERİNİZİN HER AŞAMASINDA

TEK PROGRAM

İşletmenizin Online e-Ticaretine ait Operasyonları Tek Bir Programdan yönetin. Merkezi Envanter, Ürün Yönetimi, Sipariş İşlemleri, Pazaryerleri Yönetimi, Kargo İşlemleri ve e-Fatura işlemleriniz ile birlikte Banka, Çek Senet gibi ödeme kanallarınızı da Ultegra'nın geliştirmiş olduğu yazılım ile yönetin. B2B ve B2C sitenizi, üretimini yaptığınız ürünlerin üretim planlamalarınızı. Hatta Fiziki Mağazanızı da yönetebilirsiniz. Karmaşık yapılara paydos. Size Ultegra Yeter.
YENİ NESİL TEKNOLOJİ İLE

BULUT BİLİŞİM

Dakikalar İçinde Online e-Ticaretinizi Oluşturun. Operasyonlarınızı Tek Bir Programdan yönetin. Ön Muhasebe, Merkezi Envanter, Ürün Yönetimi, Sipariş İşlemleri, Pazaryerleri Yönetimi, Kargo İşlemleri ve Raporlamalar. Hepsini Kolayca Bulut teknolojisi ile sorunsuzca yönetin.
YENİ NESİL TEKNOLOJİ İLE

DİJİTAL ERP

İnternetin olduğu her yerde işlerinizi yönetin. Ultegra Dijital ERP bileşenleri ile Cari, Banka, Çek-Senet, Kasa, Masraf ve Gelir İşlemleri, Borç-Alacak Yönetimi, Nakit Yönetimi, Muhasebe İşlemleri, Muhasebe Raporları, Maliyet Muhasebesi işlemlerini Hızlı ve Zahmetsizce Ultegra'dan Yönetin.
YENİ NESİL TEKNOLOJİ İLE

PAZARYERİ

Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Amazon, Pazarama, Modanisa, N11 ve PTT AVM’de ürünlerinizi Ultegra ile yükleyin. Tek Ekrandan; Merkezi Envanterini, Fiyat yönetimini, Sipariş ve Fatura işlemlerini kolayca ve zahmetsizce yapın.
01
02
03
04
TAKİP ET
10%

Ultegra PAY ile Ertesi Gün Ödeme Avantajının Yanında Güvenli Sanal POS'ta Sahteciliğe Karşı Hep Koruma Altındasınız. Uygun Oranlarımız ile, Sanal POS Aidatı gibi Gizli Ücretler Yoktur. Kullanımı Kolay ve Yüksek Güvenlikli.

% 10'ye varan indirimli fiyatlardan yararlanın

25%

Dijital dönüşümde Ultegra e-Faturam ile süreçleri zahmetsizce ve kolay bir şekilde yönetin. e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-Defter gibi servisleri dilediğiniz gibi sorunsuzca kullanın. Üstelik avantajlı fiyatlar ile.

% 25'ye varan indirimli fiyatlardan yararlanın

Ultegra Kullanmanız İçin Nedenler