ÇiçekSepetinde Sat

Çiçeksepeti mağazanızda ve e-Ticaret sitenizde hareket halindeyken satış yapın

Ultegra ile, Çiçeksepeti mağazanızda ve e-Ticaret sitenizde hareket halindeyken satış yapın. Ve hepsinden iyisi, merkezi envanter sistemini geliştiren Ultegra Eksosistem sayesinde otomatik olarak güncellenir, böylece tüm mağazalarınız mükemmel bir şekilde senkronize olur.

Ürünlerinizi Gerçek Zamanlı Envanter Senkronizasyonu ile Çiçeksepeti' nde Satın

Neden Çiçeksepeti' nde Ultegra ile Satış Yapmalısınız ?

Ultegra ile Çiçeksepeti' nde
Satış Nasıl Yapılır ?

Çiçeksepeti Türkiye’nin en büyük Pazaryerlerinden birsidir. Ultegra, e-Ticaretinize tam olarak doğru yön veren ve yönetmenize yardımcı olan, uçtan uca çözüm üreten bir Ekosistem’dir. Yeni Nesil Çiçeksepeti entegrasyonumuzla dünyanın en büyük pazarında Türkiye’nin genelinde satış yapabilirsiniz.

İlk bakışta Çiçeksepeti gibi büyük pazaryerleri, küçük e-Ticaret sitelerinin düşmanı gibi görünebilir. Güvenilir itibar, akıllara durgunluk veren çeşitlilik, agresif fiyatlar ve hizmet ile hızlı ve ücretsiz kargo. Dışarıda başarılı olmaya çalışan küçük işletmeler için bu haksız rekabet gibi görünebilir. 

İlk olarak Çiçeksepeti’ ne Satıcı Başvurusunu yaparak mağazanızı oluşturmanız gerekmektedir. Sonrası sizin için çok basit. Entegrasyonunuz bir tıkla hazır.  Satışını planladığınız ürünleri, Ultegra stok yönetim ekranına yüklemesini yapıyorsunuz. Sonrasını Ultegra Ekosistem’e bırakıyorsunuz. İşte bu kadar basit.

Çevrimiçi mağazalarınızda, hareket halindeyken satış yapın

Ultegra ile, e-Ticaret sitenizde ve Çiçeksepeti mağazanızda hareket halindeyken siparişlerinizi otomatik olarak kabul edin. Ve hepsinden iyisi, envanter seviyeleri Ultegra hesabınızda otomatik olarak güncellenir, böylece tüm mağazalarınız mükemmel bir şekilde senkronize olur.

followers-concept-illustration_114360-3349

Gelişmiş Uçtan Uca Bilişim Adı : Ultegra

“ Hem web sitenizde hem de Çiçeksepeti mağazalarınızdan yararlanmanın en iyi yolu, markanızı Ultegra’ da oluşturmak ve Çiçeksepeti’ nde satışları artırmak ve markalı Ultegra mağazanıza trafik oluşturmak için bir tamamlayıcı olarak kullanmaktır. Ultegra’ da markanıza ait ürünleri oluşturduktan sonra, o markayı daha geniş bir kitleye tanıtmak için Çiçeksepeti’ nde sergileyebilirsiniz. ”