Ultegra e-Faturam ile Hızlı ve Güvenli

Tüm fatura oluşturma, saklama ve görüntüleme işlemlerinizi Ultegra e-Faturam ile yapın; bu sayede masraflarınızı azaltın ve operasyonunuzu hızlandırın. Hem de tek tık ile faturalarınızı ister tek tek, ister topluca kesip müşterilerinize e-posta olarak gönderin. Gönderdiğiniz e-Faturalar dijital ortamda arşivlenerek 10 Yıl Boyunca saklanır.

577909382341_633800611437

Ultegra e-Faturam Nedir?

Ultegra e-Faturam, 7/24 365 gün  kağıt faturalarınızı elektronik fatura olarak oluşturmanızı ve çok daha kolay bir şekilde müşterilerimize iletmenizi sağlayan; Türkiye’nin e-fatura regülasyonuna tam uyumlu hazırlanan elektronik fatura servisidir  

e-Fatura çözümümüz, ödeme ve tahsilat süreçlerini hızlandırır ve faturalarınızın durumunu anlık takip edebilmenizi sağlayarak verimliliğinizi artırır. Regülasyon ekiplerimiz, vergi düzenlemelerini sürekli olarak izleyerek ve yorumlayarak yazılımımızı gerçek zamanlı günceller. 

Vergi uyumluluk gereksinimlerinizi karşılayarak, ekstra efor sarf etmeden önemli işlerinize odaklanmanızı sağlar.

Maliyetlerinizi Düşürün
Anında Gönderin
Zamandan Tasarruf Edin
Yüksek Güvenlik

Riskleri Azaltın

Ultegra e-Faturam ile Ultegra Dijital ERP Hızlı bir şekilde dijital fatura düzenlemenizi ve göndermenizi sağlayarak ödeme sürecini hızlandırır.
Şirketinizin fatura sürecini iyileştirerek manuel hata riskini azaltır. Ultegra Dijital ERP’den direkt olarak fatura göndermeyi içerir.

Ultegra e-Faturam ile Hataları En Aza İndirin

Ultegra e-Faturam ve Ultegra Dijital ERP ile Kullanımı kolay bulut portalı üzerinden tüm faturalarınızı tek bir programdan yönetme  izleme olanağı. 

BT kaynağı gerektirmeyen kullanımı kolay bir yazılımla kaynaklarınızı korur.

 

Ultegra e-Faturam Avantajları Nelerdir?

Ultegra e-Faturam ile  elektronik fatura oluşturmaya  başladığınızda;   Kağıt Maliyetinden tasarruf edebilir. Başka bir deyişle Çevre dostu olarak doğamızı koruruz. e-Faturalarınız müşterilerinize e-posta ile gönderilir. Bu sayede faturalarımızın kaybolma riskini ortadan kalkar. Tek Tıkla e-Faturalarınızı daha hızlı keserek zamandan tasarruf edersiniz. e-Faturalarınız dijital ortamda arşivlenerek 10 yıl boyunca saklanır.

Ultegra e-Faturam da Kurulum Ücreti var mıdır?

Ultegra e-Faturam’da herhangi bir kurulum ücreti yoktur. 

Ultegra e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye nedir?

  • e-Fatura : e-Fatura mükellefi olan işletmeler arasında fatura gönderme, alma, saklama, görüntüleme, onaylama ve reddetme işlemlerinin elektronik ortamda yapılmasını sağlayan sistemdir. Bu sistem sayesinde bir işletmeye fatura kesmek için kağıt fatura düzenlemek yerine e-fatura düzenlemeniz yeterlidir.
  • e-Arşiv : e-Fatura mükellefi olmayan firmalara ve gerçek kişilere dijital ortamda iletilen elektronik fatura türüdür. Faturalar müşterilere e-posta ve SMS yolu ile veya kağıt belge olarak teslim edilebilir. Müşterilerinize fatura kesecekseniz e-Arşiv faturası düzenlemeniz gerekmektedir. e-Arşiv fatura düzenleyebilmeniz için e-Fatura mükellefi olmanız şarttır.
  •  e-İrsaliye : Sevk irsaliyesi gönderme, alma, yanıtlama, saklama, görüntüleme işlemlerinin elektronik ortamda yapılmasını sağlayan sistemdir.

Elektronik fatura ile matbu fatura arasındaki fark nedir?

Matbu, kağıt faturadır. Kağıt fatura elde hazırlanırken, e-fatura dijital ortamda oluşturulup kesilir. e-Faturanın kağıt faturadan en önemli farkı, elektronik ortamdan alınıp gönderilebilmesidir. Vergi Usül Kanunu açısından, her iki fatura tipi de yasaldır.

e-Arşiv ile e-Fatura arasındaki fark nedir?

e-Arşiv, e-Fatura mükellefi olmayan firmalara ve gerçek kişilere kesilirken, e-fatura işletmelere kesilmektedir.