Dijital Satışın Şimdi Tam Zamanı

Ürününüzü tasarlayın, tasarımı yükleyin ve hemen satışa başlayın. Şık görünmenin ve tasarım yeteneklerinizi sergilemenin yanı sıra, dijital ürünlerin fiziksel ürünlere göre iki büyük avantajı vardır: Envanter gerektirmezler ve bu nedenle nakliye gerektirmezler. Şimdi e-ürün satmak için mükemmel bir zaman: Covid ile birlikte insanların boş zamanları var ve yeni bir şeyler öğrenmek ya da bir hobi edinmek istiyorlar. evde ürettiğiniz ürünler, el becerileriniz ve diğer dijital ürünleriniz burada devreye giriyor. Belki de dijital bir ürün oluşturmanın belirli bir beceri seti gerektirdiğini düşünüyorsunuz. Ve söz konusu müzik ya da sanat olduğunda, muhtemelen durum budur. Ancak e-ürünler şarkılardan veya resimlerden daha fazlasıdır. Bazı harika dijital ürünler, iyi düşünülmüş bir plandan ve oluşturmak için biraz zamandan fazlasını gerektirmez.

Ürünlerinizi Gerçek Zamanlı Envanter Senkronizasyonu ile Trendyol'da Satın

Neden Trenyol’da Ultegra ile Satış Yapmalısınız ?

Ultegra ile Trendyol’da Satış Nasıl Yapılır ?

Trendyol Türkiye’nin en büyük Pazaryerlerinden birsidir. Ultegra e-Ticaretinize tam olarak doğru yön veren ve yönetmenize yardımcı olan. uçtan uca çözüm üreten bir ekosistem’dir. Yeni Nesil Trendyol entegrasyonumuzla dünyanın en büyük pazarında Türkiye’nin genelinde satış yapabilirsiniz.

İlk bakışta Trendyol gibi büyük pazaryerleri, küçük e-Ticaret sitelerinin düşmanı gibi görünebilir. Güvenilir itibar, akıllara durgunluk veren çeşitlilik, agresif fiyatlar ve hizmet ile hızlı ve ücretsiz kargo. Dışarıda başarılı olmaya çalışan küçük işletmeler için bu haksız rekabet gibi görünebilir. 

İlk olarak Trendyol Satıcı Başvurusunu yaparak mağazanızı oluşturmanız gerekmektedir. Sonrası sizin için çok basit. Entegrasyonunuz bir tıkla hazır.  Satışını planladığınız ürünleri, Ultegra stok yönetim ekranına yüklemesini yapıyorsunuz. Sonrasını Ultegra Ekosistem’e bırakıyorsunuz. İşte bu kadar basit.

Çevrimiçi, mağazada ve hareket halindeyken satış yapın

Stripe, Square, Paypal, Clover ve diğer satış noktası sistemleriyle mağazada ve hareket halindeyken ödeme kabul edin. Ve hepsinden iyisi, envanter seviyeleri Ecwid hesabınızda otomatik olarak güncellenir, böylece tüm mağazalarınız mükemmel bir şekilde senkronize olur.

Treendyolda Sat -3

Gelişmiş Uçtan Uca Bilişim Adı : Ultegra

“ Hem web sitenizde hem de Trendyol mağazalarınızdan yararlanmanın en iyi yolu, markanızı Ultegra’da oluşturmak ve Trendyol’da satışları artırmak ve markalı Ultegra mağazanıza trafik oluşturmak için bir tamamlayıcı olarak kullanmaktır. Ultegra’da markanıza ait ürünleri oluşturduktan sonra, o markayı daha geniş bir kitleye tanıtmak için Trendyol’da sergileyebilirsiniz. ”