577909382341_633800611433

Mağazam için Ultegra

Aktif mağazanızda ve e-Ticaret sitenizde hareket halindeyken satış yapın

Ultegra ile, Mağazanızda ve e-ticaret sitenizde hareket halindeyken satış yapın. Ve hepsinden iyisi, merkezi envanter sistemini geliştiren Ultegra Eksosistem sayesinde otomatik olarak güncellenir, böylece tüm mağazalarınız mükemmel bir şekilde senkronize olur.

Ürünlerinizi Gerçek Zamanlı Envanter Senkronizasyonu ile Aktif Mağazanızda Satın

Neden Aktif Mağazanızda Ultegra ile Satış Yapmalısınız ?

Ultegra ile Aktif Mağazanızda Satış Nasıl Yapılır ?

Ultegra e-Ticaretinize tam olarak doğru yön veren ve yönetmenize yardımcı olan. uçtan uca çözüm üreten bir ekosistem’dir. Yeni Aktif Mağaza entegrasyonumuzla dünyanın en büyük pazarlarında ve Türkiye’nin genelinde satış yapabilirsiniz.

İlk bakışta büyük pazaryerleri, küçük e-Ticaret sitelerinin düşmanı gibi görünebilir. Güvenilir itibar, akıllara durgunluk veren çeşitlilik, agresif fiyatlar ve hizmet ile hızlı ve ücretsiz kargo. Dışarıda başarılı olmaya çalışan küçük işletmeler için bu haksız rekabet gibi görünebilir. 

Aktif mağazanızda ki ürünleri Ultegra’ya aktaralım. Sonrası sizin için çok basit. Entegrasyonunuz bir tıkla hazır.  Satışını planladığınız ürünleri, Ultegra stok yönetim ekranına yüklemesini yapıyorsunuz. Sonrasını Ultegra Ekosistem’e bırakıyorsunuz. İşte bu kadar basit.

Mağazam için Ultegra

Çevrimiçi, mağazada ve hareket halindeyken satış yapın

Ultegra ile, e-Ticaret sitenizde ve Aktif mağazanızda hareket halindeyken siparişlerinizi otomatik olarak kabul edin. Ve hepsinden iyisi, envanter seviyeleri Ultegra hesabınızda otomatik olarak güncellenir, böylece tüm mağazalarınız mükemmel bir şekilde senkronize olur.

577909382341_633800611433

Gelişmiş Uçtan Uca Bilişim Adı : Ultegra

“ Hem web sitenizde hem de Aktif mağazalarınızdan yararlanmanın en iyi yolu, markanızı Ultegra’da oluşturmak ve Aktif Mağazanızda satışları artırmak ve markalı Ultegra mağazanıza trafik oluşturmak için bir tamamlayıcı olarak kullanmaktır. Ultegra’da markanıza ait ürünleri oluşturduktan sonra, o markayı daha geniş bir kitleye tanıtmak için Aktif Mağazanızda sergileyebilirsiniz. ”