Her Yerde Sat Ana Taslak, kopya

Kendi Web sitende ve hareket halindeyken satış yapın

Ultegra ile, Kendi Web Sitende hareket halindeyken satış yapın. Ve hepsinden iyisi, merkezi envanter sistemini geliştiren Ultegra Eksosistem sayesinde otomatik olarak güncellenir, böylece tüm mağazalarınız mükemmel bir şekilde senkronize olur.

Ürünlerinizi Gerçek Zamanlı Envanter Senkronizasyonu ile Web Siten'de Satın

Neden Web Siten’de Ultegra ile Satış Yapmalısınız ?

Ultegra ile Web Siten’de
Satış Nasıl Yapılır ?

Ultegra e-Ticaretinize tam olarak doğru yön veren ve yönetmenize yardımcı olan. uçtan uca çözüm üreten bir ekosistem’dir. Yeni Nesil entegrasyonumuzla kendi Web Sitenizde dünyanın en büyük pazarların genelinde satış yapabilirsiniz. Hemde herhangi bir kod bilginiz olmadan. Bu nedenle size Ultegra yeter.

Büyük pazaryerlerinde, rekabet etmemek adına küçük e-Ticaret sitelerinde de satış yapılmalıdır. Güvenilir itibar, akıllara durgunluk veren çeşitlilik, agresif fiyatlar ve hizmet ile hızlı ve ücretsiz kargo. Dışarıda başarılı olmaya çalışan küçük işletmeler için bu haksız rekabet gibi görünebilir. 

İlk olarak Trendyol’da Satıcı Başvurusunu yaparak mağazanızı oluşturmanız gerekmektedir. Sonrası sizin için çok basit. Entegrasyonunuz bir tıkla hazır.  Satışını planladığınız ürünleri, Ultegra stok yönetim ekranına yüklemesini yapıyorsunuz. Sonrasını Ultegra Ekosistem’e bırakıyorsunuz. İşte bu kadar basit.

Çevrimiçi, mağazada ve hareket halindeyken satış yapın

Stripe, Square, Paypal, Clover ve diğer satış noktası sistemleriyle mağazada ve hareket halindeyken ödeme kabul edin. Ve hepsinden iyisi, envanter seviyeleri Ecwid hesabınızda otomatik olarak güncellenir, böylece tüm mağazalarınız mükemmel bir şekilde senkronize olur.

Treendyolda Sat -3

Gelişmiş Uçtan Uca Bilişim Adı : Ultegra

“ Hem web sitenizde hem de Pazaryeri mağazalarınızdan yararlanmanın en iyi yolu, markanızı Ultegra’da oluşturmak ve Pazaryerlerinde satışları artırmak ve markalı Ultegra mağazanıza trafik oluşturmak için bir tamamlayıcı olarak kullanmaktır. Ultegra’da markanıza ait ürünleri oluşturduktan sonra, o markayı daha geniş bir kitleye tanıtmak için Pazaryerlerinde sergileyebilirsiniz. ”