Her Yerde Sat Ana Taslak, kopya

PTT AVM mağazanızda ve e-Ticaret sitenizde hareket halindeyken satış yapın

Ultegra ile, PTT AVM mağazanızda ve e-ticaret sitenizde hareket halindeyken satış yapın. Ve hepsinden iyisi, merkezi envanter sistemini geliştiren Ultegra Eksosistem sayesinde otomatik olarak güncellenir, böylece tüm mağazalarınız mükemmel bir şekilde senkronize olur.

Ürünlerinizi Gerçek Zamanlı Envanter Senkronizasyonu ile PTT AVM 'de Satın

Neden PTT AVM ’de Ultegra ile Satış Yapmalısınız ?

Ultegra ile PTT AVM 'de Satış Nasıl Yapılır ?

PTT AVM Türkiye’nin en büyük Pazaryerlerinden birsidir. Ultegra e-Ticaretinize tam olarak doğru yön veren ve yönetmenize yardımcı olan. uçtan uca çözüm üreten bir ekosistem’dir. Yeni Nesil PTT AVM entegrasyonumuzla dünyanın en büyük pazarında Türkiye’nin genelinde satış yapabilirsiniz.

İlk bakışta PTT AVM gibi büyük pazaryerleri, küçük e-Ticaret sitelerinin düşmanı gibi görünebilir. Güvenilir itibar, akıllara durgunluk veren çeşitlilik, agresif fiyatlar ve hizmet ile hızlı ve ücretsiz kargo. Dışarıda başarılı olmaya çalışan küçük işletmeler için bu haksız rekabet gibi görünebilir. 

İlk olarak PTT AVM ‘de Satıcı Başvurusunu yaparak mağazanızı oluşturmanız gerekmektedir. Sonrası sizin için çok basit. Entegrasyonunuz bir tıkla hazır.  Satışını planladığınız ürünleri, Ultegra stok yönetim ekranına yüklemesini yapıyorsunuz. Sonrasını Ultegra Ekosistem’e bırakıyorsunuz. İşte bu kadar basit.

Çevrimiçi, mağazada ve hareket halindeyken satış yapın

Ultegra ile, e-Ticaret sitenizde ve PTT AVM mağazanızda hareket halindeyken siparişlerinizi otomatik olarak kabul edin. Ve hepsinden iyisi, envanter seviyeleri Ultegra hesabınızda otomatik olarak güncellenir, böylece tüm mağazalarınız mükemmel bir şekilde senkronize olur.

Treendyolda Sat -3

Gelişmiş Uçtan Uca Bilişim Adı : Ultegra

“ Hem web sitenizde hem de PTT AVM mağazalarınızdan yararlanmanın en iyi yolu, markanızı Ultegra’da oluşturmak ve PTT AVM ’de satışları artırmak ve markalı Ultegra mağazanıza trafik oluşturmak için bir tamamlayıcı olarak kullanmaktır. Ultegra’da markanıza ait ürünleri oluşturduktan sonra, o markayı daha geniş bir kitleye tanıtmak için Trendyol’da sergileyebilirsiniz. ”